Batteri til Festool 492 269, 15,6V, 3300mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 15,6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Festool |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Festool 491 823 15,6V 3300mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Festool 492 269, 15,6V, 3300mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 15,6V |
| Kapasitet | 3300mAh |
| Merke | Batteri til Festool |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Festool 491 823 15,6V 3300mAh |
599 Kr 778Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
