Batteri til FPCBP529, 14.4V, 50Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Gtin | 68080505147859 |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPB0338S 14.4V 50Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til FPCBP529, 14.4V, 50Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Gtin | 68080505147859 |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Fujitsu FPB0338S 14.4V 50Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Fujitsu LifeBook U747
Fujitsu LifeBook U748
Fujitsu LifeBook U749
Fujitsu LifeBook U757
Fujitsu LifeBook U758
Fujitsu LifeBook U759
Fujitsu LifeBook U7410
Fujitsu LifeBook U7510
Fujitsu LifeBook T938
Fujitsu LifeBook T939
Fujitsu LifeBook T937
Fujitsu LifeBook E448
Fujitsu LifeBook E449
Fujitsu LifeBook E45. 8
Fujitsu LifeBook E45
Fujitsu LifeBook E9
Fujitsu LifeBook E548
Fujitsu LifeBook E549
Fujitsu LifeBook E558
Fujitsu LifeBook E559
Fujitsu LifeBook E5410
Fujitsu LifeBook E5411
Fujitsu LifeBook E5510
Fujitsu LifeBook E5511
