Batteri til FMVNBP233, 10.8V, 45Wh/4170mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 45Wh/4170mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP424 10.8V 45Wh/4170mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til FMVNBP233, 10.8V, 45Wh/4170mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 45Wh/4170mAh |
| Merke | Batteri til Fujitsu |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Fujitsu FPCBP424 10.8V 45Wh/4170mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
