Batteri til Eufy R500, 14.4V, 4000mAh
| Type | Lithium Ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Eufy Robovac 11 14.4V 4000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Eufy R500, 14.4V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Lithium Ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Eufy Robovac 11 14.4V 4000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Eufy Robovac 11
Eufy RoboVac 11S
Eufy RoboVac 11S Max
Eufy RoboVac 12
Eufy RoboVac 15C
Eufy RoboVac 15C Max
Eufy RoboVac 15T
Eufy RoboVac 30
Eufy RoboVac 30 Max
Eufy RoboVac 30C
Eufy RoboVac 35C
Eufy RoboVac G20
Eufy RoboVac G30
Eufy CONGA 1290
Eufy CONGA 1390
Eufy CONGA 3090
Eufy CONGA 4090
Eufy RoboVac G10 Hybrid
Eufy RoboVac G10
Eufy RoboVac G30 Edge
Eufy RoboVac G30 Hybrid
Eufy RoboVac G30 Verge
Eufy R500
Eufy R450
Eufy Robovac G40 Hybrid+
Eufy Deebot DN622
Eufy Deebot 600
Eufy Deebot 601
Eufy Deebot 605
Eufy Deebot 661

