Batteri til Eufy PCM5200, 3.7V, 5200mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Eufy T8321-M 3.7V 5200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Eufy PCM5200, 3.7V, 5200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 5200mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Eufy T8321-M 3.7V 5200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
