Batteri til Eufy Homevac H30, 14.4V, 2250mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2250mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Eufy T2522 14.4V 2250mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Eufy Homevac H30, 14.4V, 2250mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 2250mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Eufy |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Eufy T2522 14.4V 2250mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
