Batteri til Dyson V8 ANIMAL EXCLUSIVE VACUUM, 21.6V, 3500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 3500mAh |
507 Kr 659Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dyson V8 ANIMAL EXCLUSIVE VACUUM, 21.6V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 3500mAh |
507 Kr 659Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Dyson V8
Dyson V8 Absolute
Dyson V8 Absolute Cord-Free
Dyson V8 Animal
Dyson V8 Animal Exclusive
Dyson V8 Fluffy
Dyson V8 range
Dyson V8 ANIMAL EXCLUSIVE VACUUM
Dyson V8 ANIMAL PRO
Dyson V8 CARBON FIBER VACUUM
Dyson V8 FLUFFY ORIGIN
Dyson V8 MOTORHEAD ORIGIN
Dyson V8 Mattress
Dyson V8 Trigger
Dyson V8 Motorhead
Dyson V8 Car+Boat
