Batteri til Dewalt DW925K2, 7.2V, 3500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Dewalt |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dewalt DE9057 7.2V 3500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dewalt DW925K2, 7.2V, 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Merke | Batteri til Dewalt |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dewalt DE9057 7.2V 3500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

