Batteri til Dewalt DC600KA, 3.6V, 2100mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Dewalt |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dewalt DE9054 3.6V 2100mAh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dewalt DC600KA, 3.6V, 2100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Dewalt |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dewalt DE9054 3.6V 2100mAh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
