315Kr
409Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 7800mAh/87Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell JWPHF 11.1V 7800mAh/87Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 7800mAh/87Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell JWPHF 11.1V 7800mAh/87Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
