Batteri til Dell XPS 15-L521x, 11.1V, 65Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 65Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell W0Y6W 11.1V 65Wh |
436 Kr 566Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell XPS 15-L521x, 11.1V, 65Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 65Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell W0Y6W 11.1V 65Wh |
436 Kr 566Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
