429Kr
557Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 84Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 4GVGH 11.4V 84Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 84Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 4GVGH 11.4V 84Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
