Batteri til Dell XPS 13 9340, 11.55V, 55Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 55Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MN79H 11.55V 55Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dell XPS 13 9340, 11.55V, 55Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 55Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MN79H 11.55V 55Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
