Batteri til Dell Vostro 5410, 15V, 54Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell V6W33 15V 54Wh |
430 Kr 559Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Vostro 5410, 15V, 54Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15V |
| Kapasitet | 54Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell V6W33 15V 54Wh |
430 Kr 559Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Vostro 3515
Dell Vostro 5410
Dell Vostro 5510
Dell Inspiron 14 5410
Dell Inspiron 14 5410 2-in-1
Dell Inspiron 14 5418
Dell Inspiron 15 3510
Dell Inspiron 15 3511
Dell Inspiron 15 3515
Dell Inspiron 15 5510
Dell Inspiron 15 5518
Dell Inspiron 5410 2-in-1
Dell Inspiron 5415
Dell Inspiron 5515
Dell Latitude 3320
Dell Latitude 3420
Dell Latitude 3520
Dell Vostro 14 5410
Dell Vostro 15 3510
Dell Vostro 15 3511
Dell Vostro 15 3515
Dell Vostro 15 5510
Dell Vostro 5415
Dell Vostro 5515


