Batteri til Dell Vostro 5390, 7.6V, 45Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DGV24 7.6V 45Wh |
447 Kr 581Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Vostro 5390, 7.6V, 45Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 45Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell DGV24 7.6V 45Wh |
447 Kr 581Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Inspiron 13 5000 5390
Dell Inspiron 13 5390
Dell Inspiron 13-5390-D1305L
Dell Inspiron 13-5390-D1305S
Dell Inspiron 13-5390-D1505L
Dell Inspiron 13-5390-D1505S
Dell Inspiron 13-5390-D1525L
Dell Inspiron 13-5390-D1525S
Dell Inspiron 13-5390-D1605L
Dell Inspiron 13-5390-D1605S
Dell Inspiron 13-5390-D1605TS
Dell Inspiron 13-5390-D1625L
Dell Inspiron 13-5390-D1625S
Dell Inspiron 13-5390-D1725L
Dell Inspiron 13-5390-D1725S
Dell Inspiron 13-5390-D2505S
Dell Inspiron 13-5390-D2525S
Dell Inspiron 13MF PRO-D2705TS
Dell Inspiron 13MF Pro-D2505TA
Dell Inspiron 13MF Pro-D2505TS
Dell Latitude 3301
Dell Vostro 5390

