Batteri til Dell Vostro 15-3546D-1328B, 14.8V, 49Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 49Wh |
| Gtin | 6867735016235 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell TKN25 14.8V 49Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Vostro 15-3546D-1328B, 14.8V, 49Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 49Wh |
| Gtin | 6867735016235 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell TKN25 14.8V 49Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Inspiron 13z-5323
Dell Inspiron 5323
Dell Vostro 15 3000
Dell Vostro 15-3546D-1108B
Dell Vostro 15-3546D-1128B
Dell Vostro 15-3546D-1328B
Dell Vostro 15-3546D-1528B
Dell Vostro 15-3546D-1628B
Dell Vostro 15-3549D-1108B
Dell Vostro 15-3549D-1128B
Dell Vostro 15-3549D-1528B
Dell Vostro 15-3549D-1628B
Dell Vostro 3360
Dell Vostro V3360
