Batteri til Dell T41M0, 11.1V, 44Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 44Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 2NJNF 11.1V 44Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell T41M0, 11.1V, 44Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 44Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 2NJNF 11.1V 44Wh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
