Batteri til Dell Precision M6700, 11.1V, 97Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 97Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell FV993 11.1V 97Wh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Precision M6700, 11.1V, 97Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 97Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell FV993 11.1V 97Wh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
