Batteri til Dell Precision 3530, 11.4V, 92Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 92Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell VG93N 11.4V 92Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Precision 3530, 11.4V, 92Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 92Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell VG93N 11.4V 92Wh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
