Batteri til Dell P154G002, 15.4V, 72Wh/4442mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 72Wh/4442mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell P83V9 15.4V 72Wh/4442mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell P154G002, 15.4V, 72Wh/4442mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 72Wh/4442mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell P83V9 15.4V 72Wh/4442mAh |
499 Kr 648Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
