Batteri til Dell P139G P139G002, 11.25V, 41Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 41Wh |
| Gtin | 6832380465795 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 293F1 11.25V 41Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell P139G P139G002, 11.25V, 41Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 41Wh |
| Gtin | 6832380465795 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 293F1 11.25V 41Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 7330
Dell Latitude 5330
Dell Latitude 5430
Dell Latitude 7430
Dell Latitude 7530
Dell Latitude 5330 2-in-1
Dell Latitude 7330 2-in-1
Dell Latitude 7430 2-in-1
Dell P133G P133G002
Dell P134G P134G002
Dell P135G P135G002
Dell P136G P136G002
Dell P110F P110F002
Dell P138G P138G002
Dell P139G P139G002
