Batteri til Dell P138G002, 11.25V, 58Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 58Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell M69D0 11.25V 58Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dell P138G002, 11.25V, 58Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 58Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell M69D0 11.25V 58Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 13 5330 Laptop or 2-in-1
Dell Latitude 13 7330 Laptop or 2-in-1
Dell Latitude 14 7430 Laptop or 2-in-1
Dell Latitude 14 5430 Series
Dell Latitude 15 5530
Dell 5 7530 Series
Dell Precision 15 3570
Dell P104F
Dell P104F005
Dell P104F006
Dell P110F
Dell P110F002
Dell P133G
Dell P133G002
Dell P134G
Dell P134G002
Dell P136G 136G002
Dell P137G
Dell P137G005
Dell P138G
Dell P138G002
Dell P139G
Dell P139G002
Dell 07KRV
Dell Latitude 5330
Dell Latitude 5330 2-IN-1
Dell P135G
Dell P136G
Dell P136G002
Dell P137G004
Dell P137G006

