Batteri til Dell M15 R2, 11.4V, 76Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 76Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell Y9M6F 11.4V 76Wh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell M15 R2, 11.4V, 76Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 76Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell Y9M6F 11.4V 76Wh |
469 Kr 609Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
