Batteri til Dell Latitude E7400, 7.6V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Gtin | 68164270611981 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MXV9V 7.6V 60Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Latitude E7400, 7.6V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Gtin | 68164270611981 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MXV9V 7.6V 60Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 13 5300
Dell Latitude 13 5300 2-in-1
Dell Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
Dell Latitude 14 7400
Dell Latitude 7300
Dell Latitude 7300-P99G
Dell Latitude 7400
Dell Latitude 7400-8N6DH
Dell N001L5300-D1306CN
Dell N004L5300-D1506CN
Dell N004L7400-D1506CN
Dell N014L5300-D1706FCN
Dell N049L7400-D1536FCN
Dell N078L7400-D1716FCN
Dell Latitude 5310
Dell Latitude E5310
Dell Latitude 5310 2-in-1
Dell Latitude E7300
Dell Latitude E7400
