Batteri til Dell Latitude E5550 15.6", 7.6V, 62Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 6MT4T 7.6V 62Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dell Latitude E5550 15.6", 7.6V, 62Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 6MT4T 7.6V 62Wh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Dell Latitude 14 5000
Dell Latitude 14-E5470
Dell Latitude 15 5000
Dell Latitude 3150
Dell Latitude 3160
Dell Latitude 5450
Dell Latitude E3550
Dell Latitude E5250
Dell Latitude E5270
Dell Latitude E5450
Dell Latitude E5450 15.6"
Dell Latitude E5470 (Before 2017)
Dell Latitude E5550
Dell Latitude E5550 15.6"
Dell Latitude E5570 (Before 2017)
