Batteri til Dell Latitude E5450, 7.6V, 62Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Gtin | 6890004447743 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 6MT4T 7.6V 62Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Latitude E5450, 7.6V, 62Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 62Wh |
| Gtin | 6890004447743 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 6MT4T 7.6V 62Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 14 5000
Dell Latitude 14-E5470
Dell Latitude 15 5000
Dell Latitude 3150
Dell Latitude 3160
Dell Latitude 5450
Dell Latitude E3550
Dell Latitude E5250
Dell Latitude E5270
Dell Latitude E5450
Dell Latitude E5450 15.6"
Dell Latitude E5470 (Before 2017)
Dell Latitude E5550
Dell Latitude E5550 15.6"
Dell Latitude E5570 (Before 2017)
