Batteri til Dell Latitude E5310, 7.6V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MXV9V 7.6V 60Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dell Latitude E5310, 7.6V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MXV9V 7.6V 60Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 13 5300
Dell Latitude 13 5300 2-in-1
Dell Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
Dell Latitude 14 7400
Dell Latitude 7300
Dell Latitude 7300-P99G
Dell Latitude 7400
Dell Latitude 7400-8N6DH
Dell N001L5300-D1306CN
Dell N004L5300-D1506CN
Dell N004L7400-D1506CN
Dell N014L5300-D1706FCN
Dell N049L7400-D1536FCN
Dell N078L7400-D1716FCN
Dell Latitude 5310
Dell Latitude E5310
Dell Latitude 5310 2-in-1
Dell Latitude E7300
Dell Latitude E7400
