Batteri til Dell Latitude 5550, 11.4V, 42Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell JTG7N 11.4V 42Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Latitude 5550, 11.4V, 42Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 42Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell JTG7N 11.4V 42Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 3340
Dell Latitude 3440
Dell Latitude 3450
Dell Latitude 3540
Dell Latitude 3550
Dell Precision 3480
Dell Precision 3490
Dell Precision 3580
Dell Precision 3590
Dell Latitude 5340
Dell Latitude 5350
Dell Latitude 5440
Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5540
Dell Latitude 5550
Dell Latitude 5340 2-in-1
Dell inspiron 14 Plus 7441
Dell P127F
Dell P127F001
Dell P127F003


