448Kr
582Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 58Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell F7HVR 14.8V 58Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 58Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell F7HVR 14.8V 58Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
