Batteri til Dell Inspiron 13 7353, 15.2V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 4WN0Y 15.2V 56Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Inspiron 13 7353, 15.2V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell 4WN0Y 15.2V 56Wh |
425 Kr 552Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


