395Kr
513Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3166mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell F62G0 11.4V 3166mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3166mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell F62G0 11.4V 3166mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
