Batteri til Dell Ins 15PR-1545W, 11.4V, 51Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 266J9 11.4V 51Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dell Ins 15PR-1545W, 11.4V, 51Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 266J9 11.4V 51Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.

