429Kr
557Kr
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 68Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MV07R 15.2V 68Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 68Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell MV07R 15.2V 68Wh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
