Batteri til Dell 9410 40DHN, 7.6V, 52Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NF2MW 7.6V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell 9410 40DHN, 7.6V, 52Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 52Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NF2MW 7.6V 52Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 7310 2-in-1
Dell Latitude 7400 2-in-1
Dell Latitude 7410 2-in-1
Dell Latitude 9410 2-in-1
Dell 9410 27M6V
Dell 9410 H9HTR
Dell 9410 40DHN
Dell 9410 JNMWD
Dell 9410 9N7GH
Dell 9410 PN4T5
Dell 9410 CGKTC
Dell 9410 2-in-1
Dell 9410 YTK3W
Dell 9410 G8WP0
Dell 9410 28HYM
Dell 9410 HXFHT
Dell 9410 6C4C9
Dell 9410 P20MK
Dell 9410 C6RC2
Dell 9410 V14VY
Dell 9410 DVHYM
