Batteri til Dell 3K7J7, 11.1V, 6600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 6600mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell VV0NF 11.1V 6600mAh |
595 Kr 773Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell 3K7J7, 11.1V, 6600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 6600mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell VV0NF 11.1V 6600mAh |
595 Kr 773Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

