Batteri til Dell 14-7466, 15.2V, 56Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell PWKWM 15.2V 56Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell 14-7466, 15.2V, 56Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.2V |
| Kapasitet | 56Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell PWKWM 15.2V 56Wh |
417 Kr 542Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
