Batteri til Dell 0GK1M0, 11.55V, 50Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 47XV3 11.55V 50Wh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell 0GK1M0, 11.55V, 50Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.55V |
| Kapasitet | 50Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 47XV3 11.55V 50Wh |
439 Kr 570Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
