Batteri til Dell 0GD3C9, 11.4V, 6709mAh/80.5Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 6709mAh/80.5Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell VG661 11.4V 6709mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell 0GD3C9, 11.4V, 6709mAh/80.5Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 6709mAh/80.5Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dell VG661 11.4V 6709mAh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
