Batteri til DKNKD, 11.1V, 97Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 97Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 4XKN5 11.1V 97Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til DKNKD, 11.1V, 97Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 97Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 4XKN5 11.1V 97Wh |
429 Kr 557Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 14 Rugged 5404
Dell Latitude 14 Rugged 5414
Dell Latitude 14 Rugged E5404
Dell Latitude 14 Rugged Extreme 7404
Dell Latitude 14 Rugged Extreme 7414
Dell Latitude 14 Rugged Extreme E7404
Dell Latitude 14 RUGGED 5414
Dell Latitude E7404
Dell Latitude E5404
Dell Latitude 7414 RUGGED
Dell Latitude 14 RUGGED 5404
Dell Latitude 5404 RUGGED
Dell Latitude 5414 RUGGED
Dell Latitude 14 RUGGED 7414

