Batteri til DELL ALW15ED-1718, 14.8V, 89Wh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 89Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 191YN 14.8V 89Wh |
459 Kr 596Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til DELL ALW15ED-1718, 14.8V, 89Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 89Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell 191YN 14.8V 89Wh |
459 Kr 596Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
