Batteri til Craftsman 974852-002, 9.6V, 1500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Craftsman |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Craftsman 11074 9.6V 1500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Craftsman 974852-002, 9.6V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9.6V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Craftsman |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Craftsman 11074 9.6V 1500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
