599Kr
778Kr
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 19.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Craftsman |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Craftsman 11375 19.2V 3000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 19.2V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Craftsman |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Craftsman 11375 19.2V 3000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
