Batteri til Casio TR-M11, 3.7V, 1000mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1000mAh |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-11 3.7V 1000mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Casio TR-M11, 3.7V, 1000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1000mAh |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-11 3.7V 1000mAh |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
