Batteri til Casio PRO EX-Z850, 3.7V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6876933606438 |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-40 3.7V 1500mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Casio PRO EX-Z850, 3.7V, 1500mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6876933606438 |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-40 3.7V 1500mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Casio Exilim EX-Z400
Casio Exilim EX-FC100
Casio Exilim EX-FC150
Casio Exilim EX-FC160S
Casio Exilim Pro EX-P505
Casio Exilim Pro EX-P600
Casio Exilim Pro EX-P700
Casio Exilim Zoom EX-Z100
Casio Exilim Zoom EX-Z1000
Casio Exilim Zoom EX-Z1050
Casio Exilim Zoom EX-Z1080
Casio Exilim Zoom EX-Z1200
Casio Exilim Zoom EX-Z200
Casio Exilim Zoom EX-Z30
Casio Exilim Zoom EX-Z300
Casio Exilim Zoom EX-Z40
Casio Exilim Zoom EX-Z450
Casio Exilim Zoom EX-Z50
Casio Exilim Zoom EX-Z500
Casio Exilim Zoom EX-Z55
Casio Exilim Zoom EX-Z57
Casio Exilim Zoom EX-Z600
Casio Exilim Zoom EX-Z650
Casio PRO EX-Z700
Casio PRO EX-Z750
Casio PRO EX-Z850


