Batteri til Casio NP80, 3.7V, 1400mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-80 3.7V 1400mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Casio NP80, 3.7V, 1400mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-80 3.7V 1400mAh 1 Batteri |
199 Kr 258Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Casio Exilim EX-FR10
Casio Exilim EX-G1
Casio Exilim EX-H5
Casio Exilim EX-H50
Casio Exilim EX-H60
Casio Exilim EX-JE10
Casio Exilim EX-N1
Casio Exilim EX-N5
Casio Exilim EX-N10
Casio Exilim EX-N20
Casio Exilim EX-N50
Casio Exilim EX-S5
Casio Exilim EX-S6
Casio Exilim EX-S7
Casio Exilim EX-S8
Casio Exilim EX-S9
Casio Exilim EX-Z1
Casio Exilim EX-Z2
Casio Exilim EX-Z16
Casio Exilim EX-Z26
Casio Exilim EX-Z28
Casio Exilim EX-Z33
Casio Exilim EX-Z35
Casio Casio Exilim EX-Z37
Casio Exilim EX-Z88
Casio Exilim EX-Z115
Casio Exilim EX-Z270
Casio Exilim EX-Z280
Casio Exilim EX-Z330
Casio Exilim Z335
Casio Exilim EX-Z350
Casio Exilim EX-Z370
Casio Exilim EX-Z550
Casio Exilim EX-Z670
Casio Exilim EX-Z800
Casio Exilim EX-ZS5
Casio Exilim EX-ZS6
Casio Exilim EX-ZS50
Casio Exilim EX-ZS100
Casio Exilim EX-ZS150
Casio Exilim EX-ZS160
Casio Exilim EX-ZS170
Casio Exilim EX-ZS180
Casio Exilim EX-ZS190
Casio Exilim QV-R70
Casio Exilim QV-R80
Casio Exilim QV-R100
Casio Exilim QV-R200
Casio Exilim QV-R300


