Batteri til Casio NP-20, 3.7V, 1250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-20 3.7V 1250mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Casio NP-20, 3.7V, 1250mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1250mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-20 3.7V 1250mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Casio Exilim EX-M1
Casio Exilim EX-M2
Casio Exilim EX-M20
Casio Exilim EX-S1
Casio Exilim EX-S2
Casio Exilim EX-S3
Casio Exilim EX-S20
Casio Exilim EX-S100
Casio Exilim EX-S500
Casio Exilim EX-S600
Casio Exilim EX-S770
Casio Exilim EX-S880
Casio Exilim EX-Z11
Casio Exilim EX-Z12
Casio Exilim EX-Z3
Casio Exilim EX-Z4
Casio Exilim EX-Z5
Casio Exilim EX-Z6
Casio Exilim EX-Z7
Casio Exilim EX-Z8
Casio Exilim EX-Z60
Casio Exilim EX-Z65
Casio Exilim EX-Z70
Casio Exilim EX-Z75
Casio Exilim EX-Z77


