Batteri til Casio NP-110, 3.7V, 1600mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-110 3.7V 1600mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Casio NP-110, 3.7V, 1600mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1600mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-110 3.7V 1600mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Casio EX-FC200S
Casio EX-FC500S
Casio EX-Z2000
Casio EX-Z2300
Casio EX-Z3000
Casio EX-ZR10
Casio EX-ZR15
Casio EX-ZR20
Casio EX-ZR50
Casio EX-ZR60
Casio Exilim EX-FC200S
Casio Exilim EX-FC500
Casio Exilim EX-FC500S
Casio Exilim EX-Z2000
Casio Exilim EX-Z2300
Casio Exilim EX-Z3000
Casio Exilim EX-ZR10
Casio Exilim EX-ZR15
Casio Exilim EX-ZR20
Casio Exilim EX-ZR50
Casio Exilim EX-ZR55
Casio Exilim EX-ZR60
Casio Exilim EX-ZS220


