Batteri til Casio CNP70, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-70 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Casio CNP70, 3.7V, 1400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Casio NP-70 3.7V 1400mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


