Batteri til Casio BC100L, 7.4V, 1800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Casio NP-100 7.4V 1800mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Casio BC100L, 7.4V, 1800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Casio |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Casio NP-100 7.4V 1800mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


