299Kr
388Kr
| Type | Li-Ion |
|---|---|
| Spenning | 20V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker LB2X4020 20V 5000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 20V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker LB2X4020 20V 5000mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
